کراوات بهتر است یا پاپیون؟ درست است که استفاده  از کراوات و پاپیون در ایران زیاد مرسوم نیست اما دانستن اینکه کراوات بهتر است یا پاپیون خالی از لطف نیست. خدا را چه دیدید شاید روزی خواستید از آنها استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به مقایسه این دو اکسسوری بپردازیم با نسن همراه باشید.

کروات یا پاپیون؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که عقیده دارید که تنها جواهراتی که یک مرد باید استفاده کند، یک ساعت است، باید به شما بگویم که این عقیده اشتباه است. کراوات و پاپیون از جمله مهم ترین اکسسوری های آقایون است که باعث تغییر شگرفی در تیپ و استایل آنها می شود.

کراوات بزنیم یا پاپیون ببندیم؟

کراوات بهتر است یا پاپیون؟ این بسته به سلیقه شما دارد . مردان معمولا در قراردادهای کاری و مجالس رسمی از کراوات استفاده می کنند. شاید شما هم دیده باشید که خیلی از وکلا و بانکداران (البته در کشورهای خارجی ) در هنگام ملاقات کاری خود با مشتریان خود همراه با کت و شلوار از کراوات استفاده می کنند.

کراوات بهتر است یا پاپیون

کراوات و پاییون مشکی یا رنگی

کراوات بهتر است یا پاپیون؟ اگر تصمیم به شرکت در مجلسی دارید و میان کراوات و پاییون مشکی یا رنگی شک دارید به این توصیه ما گوش دهید:

اگر شما می خواهید در یک مهمانی رسمی شرکت کنید کراوت و پاپیون مشکی گزینه مناسبی است . اما اگر بخواهید در مراسم غیر رسمی  شرکت کنید مانند مجلس عروسی، کراوات و یا پاپیون رنگی، مخصوصا سفید و یا سفید مشکی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

زمانی که لباس شما کت و شلوار است انتخاب میان کراوات یا پاپیون کار بسیار مشکلی نخواهد بود. معمولا پاپیون انتخاب مناسبی برای زمان هایی است که مراسم غیر رسمی باشد اما کراوات برای مراسمات رسمی مناسب تر هستند. حال اگر تصمیم به استفاده از کراوات گرفتید کار تمام است؟ خیر، بلکه تازه شروع کار است، شما باید بین لباس های خود انتخاب کنید. بهترین راهنمایی این است که به نوع پارچه و الگوی لباس خود دقت کنید تا از میان آنها مناسب ترین مورد را انتخاب کنید.

کراوات بهتر است یا پاپیون

چند نکته در خصوص انتخاب کراوات

  1. کراوات شما باید نسبت به قدتان انتخاب شود. قد کراوات می بایست تا خط کمربندتان باشد نه کوتاه تر و نه بلند تر.
  2. پهنای کراوات هم می بایست بین 5.7 تا 7 سانتیمتر باشد. هرچه باریک تر، جذاب تر.
  3. گره کراوات هم مهم است و می بایست به درستی انتخاب شود. از بین بیش از 85 نوع گره کراوات که وجود دارد، معروف ترین آنها گره “چهار-در-دست” (Four-in-hand knot) است.

چرا کراوات بهتر است یا پاپیون؟

شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که مردم فکر می کنند کراوات بهتر از پاییون است این باشد که چون کراوات ها گستره وسیعی از پیراهن هایی را که ممکن است به نظر غیرعادی و یا عجیب و غریب بیایند را می پوشاند.دلیل دیگر شاید این باشد که چون کراوات را می توان هم در مراسمات رسمی و یا غیر رسمی استفاده کرد، در حالی که پاپیون اینگونه نیست. از مهم ترین دلایلی که باعث استفاده بیشتر آقایان از کراوات شده این است که کراوات به دلیل ظاهر باریک و بلند خود، با ایجاد خطای دید باعث لاغر و بلند تر نشان دادن مردان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دلیل بازگشت وجه